İnstagram Türk takipçi ve bot takipçi arasındaki fark nedir ?

Merhaba sevgili okur. Öncelikle  aklına takılan sorunun cevabını ve daha bir çok hizmeti sitemizde bulabileceğini aklınıza takılan her türlü soruyu bize ileterek cevabını alabileceğinizi belirtmek isterim.

İnstagram Türk takipçi ve bot takipçi arasındaki en belirgin özellik gönderilen Türk takipçi paketlerinde bulunan takipçiler aktif olarak instagram kullanan Türk profillerden oluşmaktadır. Bot takipçi paketinde bulunan takipçilerin ise %60-70 kadarı bot profillerden oluşur.

İnstagram Türk takipçi satışı

İnstagram Türk takipçi satışı

Bot profil olarak bahsettiğimiz profillerde profil fotoğrafı ve biografi mevcuttur. Bu nedenle görüntü olması adına instagram hesaplarınıza bot takipçi satınalmanız takipçilerinizi kontrol eden kişilerin görüşleri için bir kötü ön izlenim taşımamaktadır. Bot takipçiler de diğer hesaplar gibi bir dış profile sahiptir. Fakat aktif olarak kullanılmamaktadır.

İnstagram bot takipçi alımı yaparsanız bu takipçilerde düşme yaşanmayacaktır. Çünkü pasif hesaplar olduğu için takibi bırakmaları söz konusu değildir.

Aktif Türk instagram takipçisi alımı yaparsanız bu takipçiler aktif takipçiler olduğu için paylaşımlarınızdan hoşnut olmayıp takip etmeyi bırakabilirler. Bu duruma hiçbir şekilde müdahale edemeyiz. Fakat biz bunun önüne geçmek için 10 bin Türk Takipçi Satışı yaptığımız paketlerde müşterilerimize 11bin 12 bin gönderim yaparak olası düşüşlerin önüne geçmeye çalışmaktayız. Fakat daha önce de belirttiğim gibi uygunsuz veya sizi takip eden kullanıcıların ilgisini çekmeyen paylaşımlar yaptığınız taktirde takip edip etmeme takdiri kullanıcıdadır.

Eğer bir instagram üzerinde bir işletme profiline sahipseniz sizlere tavsiyemiz gösteriş için öncelikle 10-20 bin adet kadar bot takipçi ve daha sonra 10 bin kadar Türk takipçi alark hem sayfanızı görsel yönden zenginleştirmeniz, hem de güvenilir bir önizlenim sergilemenize yarar. Bunun yanında instagram fotoğraf, video, hikayelerinize İnstagram Beğeni Paketlerimizi veya instagram izlenme paketlerimizden satınalarak paylaşımını yaptığınız ürünlerin keşfet bölümünde çıkması, altında bulunan (#hastag) hastag’lerde üst sıralarda görülmesini sağlayabilirsiniz. Bu sayede daha fazla potansiyel müşteriye ulaşma imkanınız var.

Şimdilik yazımızı burada sonlandırıyorum. Aklınıza takılan bir soru var ise yorumlarda belirtiniz. Açıklamalı bir şekilde yeni bir makalede anlatımını yaparız. Bol beğenili günler. 🙂

Kategoriler: Genelinstagram

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir