İnstagram Yorum Satışı

İnstagram yorum satışı ile kurumsal kimliğinizin güvenilirliğini bir adım daha öteye taşıyoruz.

İstediğim yorum’u gönderebiliyor musunuz ?

İnstagram yorum servislerimizde bulunan (custom) istenilen yorum servislerinden sipariş vererek belirttiğiniz gönderilere servisin yanında belirtilen sayıda farklı yorum’u gönderiniz için alabilirsiniz.

İnstagram yorum almak ne işime yarayacak ?

Gönderilerinizin altına güvenilir olan ürün veya hizmetinizin güvenilirliğini doğrulayan yorum yazıları satınalabilirsiniz. Bu sayede ürünüzün güvenilirliğini ilk görüşte müşterinize doğru lansetmiş olursunuz.Rastgele instagram yorumu almak ne işime yarar ?

Rastgele yorum servisleri gönderinizin altında bulunan #hastag’lerde üst sıralarda aktif bir şekilde görülmesi için alınan servistir. Eğer ürünlerinizi keşfet kısmında veya başlıca gönderiler kısmında görülmesini istiyorsanız aldığınız rasgele instagram yorumları ile gönderinizin etkileşim sayısını arttırarak instagram tarafından üst sıralarda gösterilmesini sağlayabilirsiniz. Bu sayede ürün veya hizmetinizi daha fazla kişiye duyurma fırsatını yakalarsınız.

İnstagram yorum satınal

İnstagram yorum satınal

İster instagramda satış yapıyor olun, ister tanınan bir şarkıcı veya buna benzer herhangi birey, kurum, kuruluş olun. İnstagram üzerinde gönderilerinizin daha fazla kişiye ulaşması için ihtiyacınız olan en temel şeylerin başında gönderilerin görülme, beğeni ve yorum ortalamalarıdır. Eğerki gönderilerinizi yeteri kadar kişiye ulaştırabildiğinizi düşünmüyorsanız  gönderileriniz için beğeni satın alabilir veya gönderilerinize yorum alarak  markanızın kalite ve güvenilirliğini arttırabilirsiniz.

 

Kategoriler: Genelinstagram

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir