League of Legends’de Büyük Değişiklik Seviye , IP ve Ödüller

BURADA ODAKLANIN:

Geçen yıl bazen, oyuncuların ligdeki en eski ve en temel sistemlerden bazılarıyla (özellikle IP, ödüller ve tesviye) aldığı, uzun süren büyük sorunlara bakmaya başladık. Birkaç şey hızla netleşti:

Rünlerin üzerinde IP harcamak iyi hissetmez ve şampiyonların kilidini açmak pahasına gelir.
Şampiyonların kilidini açmak için taşlama, özellikle yeni oyuncular için çok uzun sürüyor
Birçok oyuncu, harcamaya değer bir şey olmadan büyük IP dengelerine sahip
Tesviye sistemi iyi yaşlanmadı ve uzun süreli oyunculara hiçbir şey sunmamaktadır.

Bu yüzden, bu sorunları çözmek için ne yaptığımızı konuşalım.

Durum öncesi isabet ettiğinde, rünleri ücretsiz hale getiririz ve size sisteme ne kadar yatırdığınıza bağlı olarak ödüller veririz. Bu ödüllerin detayları için kesinlikle Riot Pls videosunu izleyin.

Ayrıca, çakılmamış tesviye uygulamasını da sunuyoruz. Seviye 30’u hatırlıyor musun? Artık gitti ve seninle aynı seviyeye yükselen yenilenmiş bir ödül sistemi ile değiştiriliyor. Her oyundan sonra IP almak yerine, her seviye yukarı çıktıktan sonra kilitli bir sandığa (kapsül adı) sahip olursunuz. Bu kapsüllerde şampanya parçaları ve mavi öz bulunur ve özel kilometre taşı seviyelerine ulaştıysanız, değerli taşlar veya hella nadir emotörler gibi özel ödüller kazanırsınız.

Son olarak, IP’yi mavi öz ile birleştireceğiz. Daha önce IP veya mavi öz ile satın alabildiğiniz tüm yeni para birimini (yine de sadece “mavi öz” veya “BE” olarak) harcayabilirsiniz. Mağazadaki her şey daha önce olduğu gibi – örneğin, Kayn gibi yeni bir şampiyon için 6300 BE olacaktır.

Zaman damgaları: 0:00 – Giriş / Rünler Uydurulmuş Güncelleme 1:20 – Tesviye ve Ödüller Değişiklikler 3:41 – Şu anki Runes’ime ne oluyor? 6:01 – Oyuncu Talepleri 6:31 – Dünya ve Sezon Öncesi Oyun Dengesi

Please follow and like us:

Add your comment

Your email address will not be published.