Power Rank – The International 2017

TI7 Power Rank

Dünyanın en iyi takımlarından 18’i, Thespoint 2017’de esport’taki en büyük ödül havuzu için mücadele ederek yarışacak. Uluslararası kural gereği, bu yıl en üstte bir batı ekibi çıkacaktı. LGD, LFY, Newbee ve IG’nin son aylarda üstün performans sergilemelerine rağmen, bu santralin Ekibi Liquid, EG ve VP’yi oluşturan bu trendin bu yıl kırılacağını iddia etmek zordur.

Sadık okuyucularımızın bizim ne kadar yanlış olduğumuz hakkındaki görüşlerini her zaman duymaya bayılırsınız, bu yüzden lütfen yanmaya başlayın. Bu söylentiyle LiquidDota’da Uluslararası 2017 Güç Sırasını sunmaktan gurur duyuyoruz.

 

18th

HellRaisers

 

[image loading]
Ölümle sonuçlanan ne yazık ki, Hellraisers’tan gelen, Avrupa bölgesinden gelen niteliksiz çocuklar. Geleneksel olarak en güçlü sahnelerden biri olarak görülen CIS bölgesinin son ayırması, Seattle’a giden yolda hep kan gölgesi olarak görülen şeyleri büyük ölçüde zayıflattı. AB’deki daha ünlü takımların doğrudan davet aldığında, elemeler yalnızca Sır ile gerçek rekabette ve yarışmacılar olarak mağruz kaldılar. Hellraisers’ın eleme turundaki başarısı hâlâ takdire şayan olsa da, açık elemelerin aslında en iyi takıma karşı ayakta kalabilmesi için bir hafta önce bir takım nasıl oluştuğunu bilmiyoruz. Uluslararası her zaman birkaç sürpriz koyu at yaşadığından muhtemelen onları tamamen yazmamamız gerekir, ancak gerçekçi bir şekilde konuşmakla birlikte, grup aşamalardaki eleme dışında kalan şey, Hristiyanlar için büyük bir başarı olarak kabul edilebilir.

17th

Infamous

 

[image loading]

Güney Amerika’dan gelen ekip, Seattle’da, grup aşamasında elenmesinin engellenmesinin başarılı bir görünüm olarak düşünüleceğini düşünüyor. Takımın farklı hissettiğinden emin olduğumuz halde, birçoklarının söyledikleriyle aynı fikirdeyiz: Her iki takımda son da bitiyor Final Maçı ve Galaxy Battles, Seattle’daki grup sahnesine hazırlanırken kesinlikle taraftarlarına güven duymuyor. Beklenmedik şeyleri hafifletmek, Infamous’un grup sahnesinde ilerlemesini izlerken en iyisi olabilir; burada, kazanabileceği her kazanma, kendilerini ayakta tutmak için kritik önem taşır. Tabii ki, Güney Amerikalı bir ekipten, Güney Amerikalıların Sırrı eleyerek ve neredeyse EG’yi elinden alıp götürdüklerini gördüğümüz, Kiev Major’da çalışan SG’ye benzer bir başka sürpriz performans potansiyeli var. Ancak, bunlar iki farklı takım ve bu nedenle Infamous 17. sırada yer alıyor.

16th

Execration

 

[image loading]

Dava, SEA bölgesinden üçüncü niteleyici nokta aracılığıyla TI’ye sıkıştı. Takım Faceless’i grup sahnesindeki iki oyuncudan yenerek üzülürler ve onlara play-off’lara geçme fırsatı verir. Mineski ve Debriyaj Oyuncuları’ndaki galibiyetlerle onu yakalayabildiler. TI eleme elemanına kadar olan sonuçlar, her oyundaki herhangi bir durumla mücadeleye devam eden ekip acımasızca karıştırılmış bir torba olmuştu. Çoğu zaman bu, tekrar eden Clutch Gamers, WG.Unity ve diğer sayısız SEA takımına karşı düştüğü için başarısızlığa uğradı. SEA’nın sürekli olarak değer düşüklüğüne sahip olduğu söylenebilir ve neredeyse her TI’nın ani bir sıkıntıdan mustarip bir Yetersiz deniz SEA ekibine sahip olduğunu kanıtlamakla birlikte, bu yıl Ekip üyesi olmayı kabul etmiyoruz. TnC sürekli olarak en iyi karşı koyabildiklerini kanıtlamış olsa da, İcracı aynı şeyi yapabilecek durumda olduklarını ispatlamalı veya daha güçlü ekiplere karşı bir kez daha düşmelidir.

15th

Fnatic

 

[image loading]

Fnatic, Nisan ayında tekrar TI7’ye geçiş şansı için özel olarak yeniden inşa edildi. Anında sonuç vermese de, Zotac Masters Cup’a 3 – 4’üncü bitirip Newbee’den bir oyun çıkardı. Ahjit, QO ve DJ ekibe ekledikleri yeni hayatı Fnatic’e çekti ancak yine de SEA’daki en iyi takımları yenmek için mücadele ediyorlardı. Clutch Gamers’ı sakat bırakmak için bir yama değişikliği yapıldı ve Faceless, Fnatic’in memnuniyetle SEA’daki TI için ikinci eleme alanını alarak Fnatic’in eline geçen bir fırsatı bırakarak üzerlerine baskıyı katladı. Fnatic’i 15. sıraya yerleştirirken, özellikle QO ve Febby, yetersiz çocuklar olmak için kullanılır. TI6 sırasında OG’yle zafer bağrışmaları, bu sahneye geri adım atmak için savaştıklarında kulaklarına çalarlar.

14th

Team Empire

 

[image loading]

CIS ana elemelerinde baskın bir zafer, İmparatorluğun Seattle’daki oyun hakkını kazandı. Grup aşamasında 7-2 öne geçtikten sonra, Vega Sadakası’nı 2-0 yenip finallerde Takım Ruhu’nu 3-0 mağlup ettikleri için tek bir oyun bırakmadılar. Team Empire, “geri çekilin, kuleyi hepsi öldükten sonra almaz” tavrıyla hızlı tempolu CIS dota’yı duyduğumuzda ne düşündüğümüzü somutlaştırıyor. Razor ve Puck, düşman çekirdeğinin kısa bir çalışması yaparken Spirit Breaker, Vega Squadron’u kapattı ve Empire, kendisini rahat hissettiği kombinasyonları buldu. Ne yazık ki İmparatorluk için, taşımaları Chappie olaya katılmak mümkün olmayabilir ve pasaportu zamanında gönderilmezse Resolut1on ile değiştirilir. İmparatorluğumuzu koyduğumuz yerlerde bu değişmezken onları inanılmaz derecede etkilemesi gerekir ki bu inanılmaz bir utançtır.

13th

Digital Chaos

 

[image loading]Kuzey Amerika elemelerinden gelen ikinci takım, aynı organizasyonun sponsorluğunu üstlenen geçen yılın ikinci sınıf oyuncularına benzemekle yetinen bir takımdır. Eski Digital Chaos listesinde (şimdi Planet Odd) bu takımın aksine hak kazanamadılar. Her iki kadroda da Meepo’su için yaygın olarak bilinen bir orta oyuncu var, her iki takımın da kalfalık kaptanı var ve ikisine de kendi takımının başarıları için fazlaca inanılmıyor.

Şimdi, bu ekibin gümüşü almaktan çok uzak olduğunu söylemek değil. TI6’daki Dijital Kargaşa, göz ardı edilen bir anomaliydi, bu genç silahlardan oluşan bir ekip, isimlerini haritaya koyan muhteşem bir Dota dizilişini bir araya getirdi. TI7’deki bu DC, çok daha fazla bilinen bir miktardır: Mason ve BuLba, olay mahzeni ve Forev ve DuBu yıllarca deneyime sahiptir. Sıçrama yapma şansları var, ancak geçmişteki Dijital Karmaşa’nın başarısına kadar yaşayabilselerdi gerçek bir başarıydı.

 

12th

Team Secret

 

[image loading]Puppey’nin Dota 2’deki şöhretli yolculuğunda The International’ın ortaya çıkışı ile varoluşçu bir krizle karşı karşıya kaldı: Team Secret, tüm zamanların en yıldızlarla dolu kadrolarından biri olarak ve geçmişte sırt sırta turnuva şampiyonaları yaşayan biri olarak zaman kazandı; En önemlisi: Uluslararası’da. Deneyimli kaptan ve yazar extraordinaire hayati ve en yorucu zorluklarla karşı karşıyadır. 25 yaşındaki Seattle’tan büyük yaptırmak ZORUNLUDUR, çünkü olumsuz senaryo, yalnızca kendisi sorumlu olmakla birlikte, Avrupa merkezli ekip arasında önemli bir beceri ve liderlik eksikliğini vurgulamaktadır.
MP son sezonda Lycan’ın silah seçiminde olduğu gibi mutlak bir canavar oldu. Hem Invoker hem de Ember Spirit’le hasar gören MidOne için çok benzer bir argüman oluşturulabilir. Yapzor, Rubick ve Earthshaker gibi belirli kahramanlar üzerinde en önde gelen otoriteleri bile gözardı ediyor. Bu kadar sağlıklı, bireysel yetenekli bir isimle bile, turnuva sonuçlarında görüldüğü gibi eksiklikler var: DOTA Zirvesi 7’de 2 numaralı karşılaşmayı kısıtladılar; EPICENTER 2017’de 3-4’üncü, Manila Masters’ta 7-8’inci ve Kiev’de 9-16’lar geldi. Majör. Puppey Team Secret 1.0 ile ilişkili olan yangını gençleştirebilir mi? Muhtemelen değil, ve böylece, Güç Sıralamasında 12. sıraya yerleştiler.

11th

iG Vitality

 

[image loading]Çin niteleyicisinin grup aşamasına geçerek kendine bir kalifiye puanı kazandırmak ne yazık ki iG.V’nin güç sıralamamızın ilk 10’una girmesi için yeterli değil (diğer yandan da diğerlerini ikna etmeye çalıştım). Çinli vatandaşlarına karşı kazanmak en azından da etkileyici olsa da, Seattle’da sadece tanıdık parlayan ortaklarına kıyasla daha fazla takımın katıldığını düşünmeliyiz. Maalesef, İG.V’nin bölgelerarası kayıtları yıldızlardan daha az. Eğer iG.V kendi zayıflıklarını yabancı oyun stillerine yenebilirse, kesinlikle çok uzak olma potansiyeline sahipler, ancak bunun olup olmayacağı görülecektir.

10th

TnC Pro Team

 

[image loading]TNC, geçen yılki TI’nın karanlık atıydı: İlk 8’den daha üste yerleşmeyi başaramamış olsa da, The International’ın tarihindeki en büyük rahatsızlıktan birini getirmişlerdi. Grup sahnesinden sonra doğrudan alt direklere geçtiler ve OG’ye karşı oynayacakları maçta büyük zayıf köpekler olarak görüldüler. Bununla birlikte – Demon önderliğindeki TNC, OG 2-0’yı devirmeyi başardı.
Bu yılki şampiyonaları, Tim’lerin gözünü değiştirmesiyle ve takım NP’yle düştükten sonra kadroya liderlik etmek için 1437’yi getirerek biraz farklılık arz ediyor.

TNC, SEA bölgesinde değerlerini gösterdi, 8-1 gidip eleme alanının en iyi yerini aldı. Biri hala takımın güçlü olup olmadığını veya bölgenin zayıf olup olmadığını kesin olarak bilmiyor olabilir, ancak TNC, bölgenin bu yıl TI’da iyi bir yerleştirme için sahip olacağı en iyi umudun büyük ihtimalle.

9th

Invictus Gaming

 

[image loading]Herkesin zihnindeki soru “Bu takıma ne oldu?” Sorusudur: Kiev Binbaşı’na giren Invictus Gaming, Dota sahnesinin bir Juggernaut’u olarak görülüyordu. O zamandan beri, yavaş ve sürekli düşüş yaşandı. Son şeklini, yılın erken saatlerinde gösterdikleri baskınlık gibi bir şey değildir. Davet edilen bir takım için kalifiye elemanlardan gelen vatandaşlar tarafından gölgede bırakılıyorlar. LGD’nin yerinde olsalar burada olsalar şüphe etmek için bir neden var.

Yine de bu ekip sudan ölü uzakta. 1, 3 ve 4 pozisyonlarında – doğru kullanıldıklarında – onları saygın bir finişe götürebilecek yeteneklere sahipler. Sokaktaki kelime, Anti-Mage’in eninde sonunda bir vogue pick olabileceğidir.

8th

Cloud9

 

[image loading]Suç iüleminde rezil olan ortaklar, yine ‘Cloud9’ olarak binmek için mavi ve beyaz formayı giyiyorlar. EternalEnvy, FATA-, Aui_2000 ve Pieliedie’nin yıllar boyu başarılı çalışması, oyun saçma karar verme ve nihayetinde en iyi atmalar, inanılmaz geri dönüşler ve şimdiye kadarki en komik anlardan bazılarını topladığı bir şöhreti az sayıda şöför toplamayı başarmıştır. Dota tarihi 2’de görülür.

MSS grubuna eklenmesiyle ekip, geçtiğimiz sezon boyunca yavaş yavaş fakat sürekli olarak tırmanarak omuzlarına iyi derecede övgüler yağdırmayı başardı. 1437 ve SVG’nin FATA ve Pieliedie için yola çıktığı sırada Team NP markası altında ilk kez görülen isim, DOTA Zirvesi 7 Amerikan Elemeleri’nde altınla devrede hızla yükseldi, Zotac Cup Masters’ta gümüş Newbee ve bronz olarak The Manila Masters’ta. Bununla birlikte, istatistikler ancak onlara gelinceye kadar anlamsızdı. Cloud9 tarafından kullanılan aşırı x faktörü onları listemize koymamızı son derece zorlaştırıyor. Bununla birlikte, artık FATA’nın küllerden yükselen bir güç haline geldiği reddedilemez bir gerçektir. Görülecek olan şey, ekibin geri kalanının beklentilerini karşılayıp karşılamayacağı, yoksa tedirgin mi, yoksa bu beklentiyi de karşılayıp karşılayamayacağıdır.

7th

LGD.Forever Young

 

[image loading]
Bu ekip son bir kaç ay içinde radar altında uçmuş olsa da, bunlar küçümsenmemelidir. Bu sene Newbee, OG, EG, IG ve LGD gibi en üst katmanlı bir takımdan oluşan bu sene MDL’de ikinci sırada yer aldılar.

Çin niteleyicilere bakarsanız, LFY’nin kendi vatandaşlarına karşı rekabet ederken neredeyse her zaman iyi performans gösterdiğini de göreceksiniz, ancak bu onların zayıf yönleri de olabilir. Şimdiki zamanda LFY’nin genel olarak batı takımlarına karşı oynama konusunda çok sınırlı deneyime sahip olduğunun farkında olmalısınız. MDL’de bile Çinli olmayan bir takımla görüşmeden playoffları geçmeyi başardılar. Bu yılın neredeyse üçte birinin çince olduğu gerçeği, özellikle LFY’ye fayda sağlamalıdır.

Takımın kendisi de nispeten yeni: Monet ve Süper neredeyse bir yıl boyunca yan yana oynarken, kalan üç (Inflame, Ahfu ve ddc) de son 4 ay içinde takıma katıldı.

6th

LGD Gaming

 

[image loading]
LGD 6’ncı mı? TI ana nitelikleri boyunca EHOME Keen’lerini kaybetmekten ve neredeyse olaya katılmazsa, LGD daha fazla oturacaktı. Ekibin gücü, savunmasızlıkları da sıklıkla görülebilmesine rağmen MDL sırasında sergilendi. Yakın geçmişte 7. sırada yer alan LFY’ye olan kayıplar, bazı Çin elemelerinde başarısız olmalarına rağmen – LGD, MDL sırasında çok yakında çıkıyor – güç sıralamasında kendimizi 6. sırada buluyorlar. Kiev Major’u kaçırdıktan ve Old Eleven’i kazandıktan sonra LGD’nin performansları hızla yükseldi. Onları eleme sıkışmalarına sokan amaçsız oyun tarzı, takımın nasıl hareket ettiğine dair gerçek bir amaç duygusu ile yavaş yavaş geçildi. Bazen eski alışkanlıklara geri dönmesine rağmen, eleme sekreterinde ilk 8’i zorla geçerek kendilerini dörtte 2’lik skorla bulmaya başladılar. LGD’nin nüksetme ihtimali var olsa da, sorunlarıyla uğraşmak zorunda kaldıkları zaman onlar için harikalar yarattı.

5th

OG

 

[image loading]
Binbaşı Masters, bu takım, düzenlenen 5 Ana binalarından 4’ünde diğer spor zaferlerinden daha fazla Valve olayları var. Son Uluslararası bugün umut verici görünüyordu, ancak maalesef hayal kırıklığı yaratan bir sonuçla sona erdi ve TNC, alt ekibin 2. turunda devrildi. Daha sonra sadece Fly ve Notail kaldı ve yeni yetenek aramak için gitti. S4, Ana ve Jerax’ı bir araya getiren OG, eski oyuncularının bıraktığı boşluğu doldurmayı başardı ve bu yıl yine Binbaşılara hakim oldu. Bir bakışta bu ekip bu sene birinci olan en iyi yarışmacılardan biri oldu, fakat Kiev Major (5-6 Manila Master, 7-8 Epicentre ve MDL’de 4.) kazanan son sonuçlarını son TI sonuçları ile birleştirdi bu sene kendi konumlarından şüphe ediyor. Bu yıl kazanırsa sürpriz olmayacaktır, ancak pek çok güçlü takımdan biri tarafından devredilmeleri halinde de sürpriz olmamalıdır.

4th

Newbee

 

[image loading]
Güç saflarımızda tutarlı bir Çinli takım olursa, Newbee olur. Her turnuvaya katılmak için her zaman bir tehlike oluşturan Seattle, kuraldan istisna değildir. Açtan bir şekilde Çin’den gelen paketin, tek numaralı her yılın batı şampiyonu olduğu geleneğini kırmasına öncülük eden Newbee, gerçekte bunu gerçekleştirmek için başbakan konumdadır. Özellikle LGD ve LFY olmak üzere evdeki rakiplerine karşı biraz zayıf görünüyorlarken, Newbee daima yabancılarla kusursuz bir ekip oluşturuyordu. Mevsim boyunca güçlü finişleri sürekli olarak yayınlayan bir takımın yılın en büyük olayında kaza yapabileceğini hayal etmek zordur. Hepsi bir arada Newbee sıralamasında sadece 4. sırada olabilir ancak – dürüst olmak gerekirse – dota dünyasının tepesi halen çok sıkı bir şekilde paketlenmiştir ve TI’nin ilk tekrar şampiyonu sadece Newbee olabilir.

3rd

Evil Geniuses

 

[image loading]Mars Dota 2 Ligi 2017’de 5-6. Sırada, EPICENTER 2017’de ikinci olan ve Manila Masters’ta birincilik ödülü alan çok yetenekli ve son derece dekore edilmiş Kuzey Amerika gururunun ve umudunun Evil Geniuses , TI7 Güç Sıralamasında uzun boylu 3. sırada bulunun. Key Arena’da mavi erkekler gibi, deneyim ve tutarlılık düzeyi getiren takımlar yok, lanet aşamasında sergiledikleri egemenlik seviyesini daha da az getirerek, ilk oyunu vahşice zafere ulaştırıyor. Bununla birlikte, Arteezy’nin 2017 için takım arkadaşları seçmesine yalnızca atfedilen şey, Şampiyonların Aegis’ini kaldırmak için karakteristik olarak psikopatlara yakın bir kararlılıktır.

Hata yapmaktan kaçının, şu anki listede Seattle’da çarpıcı bir altın hedefi var. Ancak bu yıl, EG için tutarlılık ve benzersiz disiplin temelinde LAN’larda ve büyük olaylarda istatistiksel olarak ve nispeten bir tartışmaya varılacak olsa da, EG’yi utangaç birkaç sıralamaya koymak için yeterli şüphe uyandıran sonraki iki takımın başarılarını görmezden gelemezsiniz kutup pozisyonu. EG şansları yenebilir ve kupayı Amerika’ya geri getirebilir mi?

2nd

Virtus.pro

 

[image loading]
Na’Vi’nin zafer günlerinden bu yana, CIS bölgesinden Virtus.pro’nun sezonun başından beri etkileyici görünen bir takım yoktu. Dota dünyasını fırtınalarla ele geçirmişler ve Seattle’daki sıralamamızda birinci sıraya düşmüşler, kendi bölge ülkelerinin marka saldırganlığıyla birleştiğinde tutarlılık gösteriyorlar. The Zirvesi 7’deki etkileyici koşuyla esneklikte benzersiz olan birçok taraf kendilerini birinci sınıfta (benim dahil) beklemek isterdi, ancak şu an için ikinci sırayı almalılar.

Başkan Yardımcısı, bu yıl Seattle’daki Aegis’i talep etmek için gereken her şeye sahip: istisnai bireysel oyuncular, Solo’da güçlü bir liderlik ve BDT’yi, Na’Vi’deki öncülerince iddia edilen tahtta geri getirme yanan motivasyon. Ancak tüm güçleri için zihinsel oyunu, yani ilk önce Boston’da çirkin bir kafa oluşturan bir zayıflığı, ancak OG için Kiev’deki 2: 3’lük drama kaybını da akıllarında tutmak zorundayız. Onları güç sıralamasındaki coveted birinci konumun hemen altına koyan bu tek yönü.

1st

Team Liquid

 

[image loading]
StarLadder, Epicenter ve DreamLeague’de birincilik. Birçoğu son performanslarını göz önüne alarak Team Liquid’i çok beğeniyor ancak bu sadece bu listedeki diğer yarışmanın geri kalanı için değil neden bu takımda yer alıyor: Team Liquid, bu listede en iyi şeklini sadece doğru zamanda geliyor; ay öncesi. The International’ı kazanma potansiyeline sahipler, hiç kimse şüpheye düşüyor – bu ekibi ayıran şey, zirvenin ne kadar yüksek olabileceğidir. Bu takımın içerdiği kadar çok yetenekli oyuncu ve yönetimde efsanevi bir kaptan olan Team Liquid, Seattle’da tarih yaratma şansına sahip.

Batıl inançlar lanetlenecek. Bu takım, geçmişin favorilerinden farklı: hala büyümek, daha iyi hale gelmek için, bu kalibreden bir takımın uymaması gereken hataları düzeltmek için yeterli alana sahipler. Eğer Team Liquid bunu yapabilirse, durdurulamaz olacaklar.

Please follow and like us:

2 comments

  • Aneuntegnaky 1 ay ago

    The ED as a result of that surgery may be either temporary or permanent. Once you discover the top natural cures, you can again have full charge of your sexual pleasures.

    Reply
  • haliluya 11 saat ago

    I precisely wanted to appreciate you yet again. I do not know the things that I would have sorted out without the creative ideas shown by you relating to that area. This has been a real difficult matter in my opinion, however , being able to view your skilled manner you processed that forced me to cry for joy. I’m grateful for this guidance and expect you find out what a great job that you’re undertaking educating men and women through the use of your webpage. I am sure you have never come across all of us.

    Reply

Add your comment

Your email address will not be published.